українськарусскийenglish
Новини
Мистецькі заходи на 2018       На 2018 рік заплановані пленери: - Закопане/Поронін ,  Кельце (Польща); - Оребіч/Дубровнік (Хорватія); -Дебрецен (Угорщина) - Криворівня/Верховина ( Україна, Івано-Франківська обл.)     читати детальніше >>

Заплановані пленери та виставки Всіх бажаючих взяти участь у пленерах просимо зв'язатись з адміністрацією художнього салону "Ортус" або асоціацією "ФЕСТ". Запрошуємо до співпраці художників з різних міст України. читати детальніше >>

Співпраця з художниками та майстрами народної творчості

 

Художники з Івано-Франківська:

Михайло Євтушков, Богдан Кузів, Ірина Двілюк, Іван Войнарович, Андрій Нікітін,

Володимир Соловський, Юлія Кулішенко-Попенюк, Мирослав Яремак,

Анатолій Мельник, Юлія Совтус, Богдан Кріцак, Ігор Чайківський, Юрій Писар,

Михайло Тимчук, Наталія Періг, Мирослав Гаталевич, Людмила Косович,

Зіновій Проців, Юрій Маріяш, Василь Бугерчук, Лариса Федишин, Лариса Константинова,

 Володимир Сандюк, Василь Палюга, Марина Якимів, Ярослав Яновський,Мар"ян Кочкодан,

Олег Мельников, Богдан Шипайло,Роман Оберемко, Михайло Юсип"юк, Олена Попова,

Андрій Головань.

 

Художники з Івано-Франківської області:

Степан Теліжин (м.Долина), Роман Гургула (м.Галич), Василь Бойчук (м.Косів),

Василь Дуда (м.Калуш), Йосип Кравець (м.Калуш), Світлана Онафришин (м.Галич).

 

Художники з різних міст України:

Олександр Ніколаєвський (м.Трускавець), Константин Пархоменко (м.Луганськ),

Ольга Северін (м.Дніпропетровськ), Анатолій Жежер (м.Дніпродзержинськ),

Олег та Олена Ржас (м.Київ), Ольга Бардіна (м.Чернігів),Ярослав Адамович (м.Львів).

 

Керамісти:

Юрій Уляницький, Марта Яновська, Ольга Варфаламєєва, Лілія Соловей, Ірина Кудіна,

 Богдан Дмитрусь, Роман Сабодах, Ілона Франковська, Дар"я Парфан, Ярослав Булка,

Ольга Андрусяк, Зоряна Гошовська, Андрій Шолтес, Леся Герасимчук,

Ольга Василик, Оксана Загайко, Іван Гарбовський, Володя Стефанко, Марія

Цибульська, Віталій Владковський, Людмила Галанюк, Любов Румянцева.

 

Майстри народної творчості:

Тетяна Нерестюк (сумки-авторська техніка), Анна Водяна (ляльки), Тетяна Комар

(розпис на каміньчику), Богдана Клим"юк (файнички), Ірина Братівник (обереги),

Надія Васильців (гачковані речі,витинанки), Сергій Чаплінський (роботи по дереву),

Олександр Плетень (травлення по металу), Тетяна Романенко (гачковані іграшки),

Володимир Шевців (різьба на склі), Ірина Колодій (вироби з соломки), Тетяна

Дорошенко (декупаж), Світлана Петращук (композиції з квітів), Олег Пулик (вироби

з соломки), Іван Петрик (вироби зі шкіри), Валентина Басалига (вироби зі шкіри),

Ігор Волошин (вітражі, художні писанки), Тетяна Гамзяк-Ленкевич (художні листівки),

Ростислав Ковальчук (маски), Орест Мойсеюк (колекція "Станіслав"), Лариса Сливка (вишивка),

Любов Приймак (картини зі  шкіри), Петро Приймак (різьба по дереву), Олександр Фартушняк

( вироби зі шкіри), Євген Попов (дерев"яні магніти), Володимир Солодкий (фотолистівки),

 Людмила Похила ( українські вінки), Роман Лабач (різьба по дереву), Ольга Костишин

(файнички), Галина Карпова(ляльки-мотанки), Віталій Кіщук (вироби з дерева та шкіри),

 Наталія Гаврилів ( вироби з бісеру), Марія Щерб"юк (силянки з бісеру), Ірина Кікцьо

(писанки, силянки з бісеру), Марія Чулак (гердани, пояси з бісеру).

 

Фотогалерея
 
© КСА "ФЕСТ". Всі права збережено. 2012
Cайт створено в студії ВСТ
м.Івано-Франківськ, вул.Грушевського, 9
художній салон-клуб "ОРТУС"
тел./факс (0342) 75-02-32